Com-Sys TRADE
profesionální IT partner
na úrovni již 24 let

Partnerství

cisco.png

Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems.  Naše společnost využívá produktů firmy Cisco Systems k realizaci projektů zaměřených zejména na vybudování LAN/WLAN/WAN sítí, bezpečnost sítí a datových center.

oracle.png
Společnost Oracle poskytuje nejkompletnější, otevřené a integrované obchodní softwarové a hardwarové systémy. Produktová strategie společnosti Oracle poskytuje flexibilitu a možnost volby pro naše zákazníky napříč celou infrastrukturou IT. Z jejich široké škály produktů se zabýváme hlavně prodejem, implementací a následnou podporou systémů serverů a úložišť Sun.

 IBM_logo.jpg
Společnost IBM je největším výrobcem produktů a poskytovatelem služeb informačních technologií na světě, s více než osmdesátiletou tradicí v inovacích, které mění náš svět. Z portfolia produktů společnosti IBM nabízíme svým zákazníkům servery a systémy pro ukládání dat včetně software a servis.

hp.png 
Společnost Hewlett-Packard je producent s nejširším portfoliem IT produktů a služeb na světě. Nabízí notebooky, počítače, periferie, servery, storage systémy, sítě a další řešení a služby v oblasti informačních technologií pro podniky i jednotlivce. Z širokého portfolia společnosti HP využíváme při řešení projektů převážně servery, storage systém a síťové prvky.

Cloud4com.gif
Společnost Cloud4com, a.s. je poskytovatel infrastruktury profesionálního datového centra jako služby tzv. IaaS (Infrastructure as a Service). Jedná se zejména o výpočetní výkon, diskový prostor, síťové prvky a bezpečnost, vše s vysokou garantovanou spolehlivostí a dostupností.  Cílem je zákazníkům nabídnout maximální flexibilitu nakládání s  IT infrastrukturou a díky on-line managementu přispět k vyšší efektivitě v oblasti investic, procesů a nasazování business aplikací.

symantec.png
Symantec je společnost s celosvětově vedoucím postavením v technologii internetové bezpečnosti, poskytuje jednotlivcům, podnikům a poskytovatelům služeb široký sortiment softwarových řešení a řešení ve formě zařízení, určených k zabezpečení obsahu a sítě. Produkty společnosti Symantec využíváme k realizaci bezpečnostních projektů svých klientů.

rsa-security.png
RSA Security je expertem v ochraně online identit a digitálního vlastnictví. Je tvůrcem hlavních bezpečnostních technologií pro Internet, průkopníkem v oblasti silné autentizace a šifrování, a přináší bezpečnostní záruky milionům uživatelských identit a transakcím, které provádějí. Společnost RSA je jedním z našich partnerů při řešení bezpečnostních projektů zaměřených na autentizaci.

karat.png
Společnost KARAT Software, a. s. je významným výrobcem a dodavatelem komplexních informačních systémů a doprovodných služeb s výhradně českým kapitálem a více než patnáctiletými zkušenostmi ve svém oboru. Společně se společností KARAT Software dodáváme komplexní podnikový ERP informační systém ušitý na míru požadavkům našich klientů.

Chechpoint_Logo.gif
Společnost Check Point Software Technologies je světovým lídrem v oblasti zabezpečení Internetu, a to jak na trhu virtuálních privátních sítí (VPN), tak i na trhu s firewally. Z bohatého spektra produktů dodáváme klientům převážně produkty řešící interní bezpečnost, prevenci proti narušení a perimetrovou bezpečnost.

Crossbeam.gif
Firma Crossbeam Systems vytvořila světově nejvýkonnější přepínače bezpečnostních služeb určených pro "mission-critical" infrastruktury těchto řešení. Řešení Crossbeam je založeno na průkopnické patentované technologii tvořící jádro bezpečnostní architektury. Tato architektura přináší výrazné výhody oproti tradičnímu modelu několika zařízení a serverů pro různé bezpečnostní aplikace.

Fujitsu.gif
Fujitsu  je přední evropskou počítačovou společností, která nabízí jedno z nejúplnějších portfolií produktů a služeb v oblasti výpočetní techniky. Její špičkové technologie a inovativní počítačové produkty uspokojují potřeby podniků i jednotlivců na celém světě. Svým klientům dodáváme od Fujitsu primárně servery a skenery.

Com-Sys_software.gif
Firma se zaměřuje na tvorbu vlastního komplexního ekonomického software pro vedení středních a malých firem a nazpracování databázových aplikací na zakázku pro jednotlivé uživatele.

Treo_Media_logo.png
Společnost Treo MEDIA, spol. s r.o. se zaměřuje na internetový marketing, vývoj webových aplikací a kompletní přípravu a správu webových stránek. Zaměřují se i na oblast analýz a internetového poradenství. Se společností řešíme převážně vývoj aplikací na míru a marketingové poradenství.

axis_logo_m.gif

Com-Sys TRADE spol. s r.o. je IT společností, která nabízí síťová video řešení pro profesionální instalace od společnosti Axis. Společnost Axis je globální lídr trhu v síťovém videu, řídící probíhající přechod od analogového k digitálnímu video dohledu. Produkty a řešení Axis se zaměřují na bezpečnostní dohled a vzdálený monitoring, a jsou založeny na inovativních otevřených technologických platformách.
Axis je švédská společnost, s celosvětovou působností s pobočkami ve více než 20-ti zemích a spolupracuje s partnery ve více než 70 zemích. 

eset.png

Com-Sys TRADE spol. s r.o. je IT společností, která nabízí antivirové programy od společnosti ESET. Pomocí nejmodernějších detekčních metod ESET NOD32 Antivirus poskytuje vyváženou ochranu před všemi druhy počítačových hrozeb. Pokročilé nástroje na automatizovanou instalaci a správu vám umožní soustředit se na to, co je pro vás důležité - na váš business.

VMW_09Q4_LGO_PARTNER_SOLUTION_PROVIDER_ENT.PNG 

VMware je společnost s vedoucím postavením v oblasti virtualizačního softwaru. VMware technologie zjednodušují správu komplexních systémů IT, zefektivňují provoz a pomáhají tak podnikům stát se pružnějšími, efektivnějšími a ziskovějšími. Prostřednictvím virtualizace infrastruktury (z datových center do cloudu a do mobilních zařízení) umožňujeme oddělením IT poskytovat služby na jakémkoli zařízení, kdykoli a odkudkoli. Společnost VMware od základu mění způsob, jakým funguje IT, a to pomocí technologií zajišťujících větší pružnost, efektivitu a ziskovost. Společnost VMware je průkopníkem na poli virtualizace a automatizace založené na zásadách, a jako takové se jí daří snižovat složitost IT ve všech oblastech datového centra. Prostřednictvím virtualizačního softwaru, profesionálních služeb a rozsáhlé sítě více než 55 000 partnerů, kteří zajišťují interoperabilitu aplikací a nabízejí zákazníkům větší možnost volby, dodává špičková řešení více než 500 000 zákazníkům.

ATBON_logo.png

ATBON a.s. je renomovaná česko-slovenská softwarová společnost působící na trhu od roku 2008. Zabývá se vývojem komplexních IT řešení, se zaměřením na oblasti managementu a řízení podniku, jejich integraci, procesní zpracování a v neposlední řadě na prezentaci těchto informací pomocí systémů pro správu dokumentů a obsahu.

Kontaktujte nás

tel.: +420 222 866 111
fax: +420 222 866 112
email: info@comsys.cz

sídlo společnosti:
mapa
Jagellonská 2427/19
Praha 3 - Vinohrady
13000 Česká republika

zobrazit na mapě

kontaktní formulář

Certifikace

Cisco
Oracle
více certifikace

Jistota za plný počet


© 1991 - 2017 Com-Sys TRADE, developed by Treo Media tisk stránky